Переглядів: 756 | 05.03.2020 - 18:23

Карпатський університет імені Августина Волошина – заклад вищої освіти зі стійкими професійними і національними традиціями…

Цьогоріч Карпатський університет імені Августина Волошина, що знаходиться в самісінькому серці міста Ужгород, у вступну кампанію 2020 року входить із цікавими пропозиціями щодо навчання для різновікової та різнозацікавленої абітурієнтури.

Головна пропозиція – це найдоступніше навчання серед усіх вишів регіону для всіх бажаючих отримати якісну вищу освіту за креативно модернізованими освітніми програмами. Особливість — індивідуальний підхід до кожного абітурієнта, можливість отримання подвійного диплому (зарубіжної країни), специфіка технологічного вкраплення в освітньо-виховний процес, привабливі знижки на оплату навчання, зокрема, для учасників АТО і ООС та їх родин.

Карпатський університет імені Августина Волошина пропонує навчання за спеціальностями: право; фінанси, банківська справа та страхування; психологія; богослов’я (пастирське богослов’я, місіологія; педагогіка; релігієзнавство; церковне музичне мистецтво); філософія; менеджмент; ІТ (інформаційні технології: програмування; проектування; дизайн; графіка – за міжнародними освітніми програмами).

ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ!!! ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ВАС до Карпатського університету, який носить ім’я славного Героя України – Президента Карпатської України – Августина Волошина!

http://www.kau.com.ua/
+ 38 099 369 33 77
e-mail: kau7av@gmail.com