Палаци Закарпаття – це монументальні парадні будівлі, своєрідні родинні гніздечка відомих не тільки в краї знатних династій. Це резиденції коронних осіб, знаті, панів, князів, графів, баронів…
Їхня історія – це історія долі людей у всіх можливих проявах. У містах та селищах – це найголовніші й найгарніші будівлі. Їх будували, щоб підкреслити власний статус, чи то родинний, чи то службовий, чи то майновий. Палаци зводили, щоб показати, що тут є господар і володар навколишній територій.
Але найголовніше те, що власники палаців змінювалися, а їх архітектурна краса вдосконалювалася. Ось так вони дожили до наших днів і стали прикрасою для місцевих жителів та туристів.
Тому важливо знати, що Закарпаття – це не тільки край замків, а й – край палаців. Сумніваєтесь? Просимо переконатися…
УЖГОРОДЦІ В ОСНОВНОМУ ВИЗНАЧИЛИСЯ НАПЕРЕДОДНІ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ ::: Тому я підтримую РУХ…: неприховані думки напередодні місцевих виборів в Україні 2020 ::: РАДІОЕКОЛОГІЯ В ЦЕНТРІ УВАГИ НАУКОВЦІВ ТА ЕКСПЕРТІВ ::: Маріан Токар: ОТГ + ГО = перспективна формула успіху та соціальна відповідальність кожного ::: Ярослав Одовічук: Велика вода, що принесла в Тячів багато біди і горя… ::: Маріан Токар: Громадські організації під час коронавірусної пандемії: порівняльний досвід України й Польщі ::: Кристина Червеняк. Про громадські організації України та їхні перспективи засобами публічного управління: у Львові побачила світ монографія Маріана Токаря ::: УЖГОРОДЦІ ВІДПОВІДАЛЬНІ У ВИБОРІ МЕРА СВОГО МІСТА ::: Петро Габрин. Репресії проти ромів у роки угорської окупації Закарпаття 1939 – 1944 років ::: Роман Офіцинський. Становище єврейського населення Карпатської України в 1938 – 1939 роках ::: Під плащем Святого Мартіна. Олексій Філіппов ::: Петро Петровський, Маріан Токар: Проблема суб’єктності громадських організацій у контексті розвитку демократії в Україні ::: Виховний потенціал дитячої літератури Закарпаття. Лідія Ходанич ::: Карпатський університет імені Августина Волошина – заклад вищої освіти зі стійкими професійними і національними традиціями… ::: Питання громадської самоорганізації українців у історичній ретроспективі ::: Ужгород: у центрі уваги громадської думки – проблеми міста… ::: Українська наука в гонитві за «красним слівцем», а не реальністю… ::: Російсько-українська війна очима американців: відгук на монографію молодого ужгородського вченого… ::: Роль часопису «Учитель» у формуванні громадянського суспільства в Закарпатті на початку 20-их років XX століття ::: РІВЕНЬ КУЛЬТУРИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ м. УЖГОРОД: нове дослідження… :::