Переглядів: 37 | 19.08.2021 - 13:28

АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ: навчально-науковий центр для надавачів публічних послуг

«АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ» – це навчально-практична акція в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України з популяризації доброчесності серед громадян і виховання у них громадянських та інших доброчесних компетентностей.

Навчально-науковий центр “АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ” пропонує сучасні змістовні курси із засвоєння норм доброчесності для:

• публічних управлінців;

• надавачів різних публічних послуг;

• освітян і науковців;

• школярів, студентів, аспірантів.

Призначення та інструменти: виховання і навчання, проведення інформаційно-просвітної діяльності в напрямку використання доброчесних публічних послуг у регіоні (курси, бесіди, консультації, семінари, круглі столи, інше).

Головне завдання діяльності ННЦ “Академія доброчесності”, як складової суспільної платформи «ШЛЯХ ДОБРОЧЕСНОСТІ – ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ» – виховання високої правової та громадянської культури, підготовка до соціально відповідальної діяльності громадянина, виявлення недоброчесності надавачів публічних послуг у Закарпатській області, вишкіл достойного представника демократичної, соціально справедливої, правової держави і розвинутого громадянського суспільства в Україні.

Партнери: ГО «Вільний соціум», комісія з питань розвитку системи публічних сервісів і послуг Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації, Науково-дослідний інститут політичної регіоналістики Ужгородського національного університету.

Наша адреса: офіс ННЦ “Академія доброчесності” в приміщенні НДІ політичної регіоналістики Ужгородського національного університету за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, каб. 227. E-mail: socium.free@gmail.com

Координатор: Маріан Токар, доктор наук з державного управління, директор НДІ політичної регіоналістики УжНУ