Архів за місяць: Серпень 2021

АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ: навчально-науковий центр для надавачів публічних послуг

«АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ» – це навчально-практична акція в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України з популяризації доброчесності серед громадян і виховання у них громадянських та інших доброчесних компетентностей.

Навчально-науковий центр “АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ” пропонує сучасні змістовні курси із засвоєння норм доброчесності для:

• публічних управлінців;

• надавачів різних публічних послуг;

• освітян і науковців;

• школярів, студентів, аспірантів.

Призначення та інструменти: виховання і навчання, проведення інформаційно-просвітної діяльності в напрямку використання доброчесних публічних послуг у регіоні (курси, бесіди, консультації, семінари, круглі столи, інше).

Головне завдання діяльності ННЦ “Академія доброчесності”, як складової суспільної платформи «ШЛЯХ ДОБРОЧЕСНОСТІ – ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ» – виховання високої правової та громадянської культури, підготовка до соціально відповідальної діяльності громадянина, виявлення недоброчесності надавачів публічних послуг у Закарпатській області, вишкіл достойного представника демократичної, соціально справедливої, правової держави і розвинутого громадянського суспільства в Україні.

Партнери: ГО «Вільний соціум», комісія з питань розвитку системи публічних сервісів і послуг Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації, Науково-дослідний інститут політичної регіоналістики Ужгородського національного університету.

Наша адреса: офіс ННЦ “Академія доброчесності” в приміщенні НДІ політичної регіоналістики Ужгородського національного університету за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, каб. 227. E-mail: socium.free@gmail.com

Координатор: Маріан Токар, доктор наук з державного управління, директор НДІ політичної регіоналістики УжНУ

ШЛЯХ ДОБРОЧЕСНОСТІ – ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ: до 30-річчя Незалежності України

Незалежній Україні виповнюється вже 30 років. Достатньо зрілий вік, щоб усвідомити відповідальність за своє життя. Пройдено складний шлях помилок і апробацій. Але є і значні успіхи та здобутки. Є досвід і бажання розвиватися. Успіх залежить від кожного громадянина України. Для розвитку важливо, щоб дії громадян були вдалими, ефективними і доброчесними. У рамках відзначення 30-річчя Незалежності України ГО «Вільний соціум», комісія з питань розвитку системи публічних сервісів і послуг Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації та Науково-дослідний інститут політичної регіоналістики Ужгородського національного університету організовують запуск суспільної платформи «ШЛЯХ ДОБРОЧЕСНОСТІ – ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ». Це проєкт дуального характеру, який складається з двох цільових програм: онлайн-платформи «СТОП НЕДОБРОЧЕСНОСТІ» та навчально-наукового центру «АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ».

«СТОП НЕДОБРОЧЕСНОСТІ» – це публічна акція з виявлення недоброчесності надання суб’єктами публічних послуг у Закарпатській області. Будемо відстежувати і висвітлювати різні проблемні аспекти надання послуг за всіма сферами людської життєдіяльності: адміністративні, соціальні, правові, освітні, культурні, інформаційні, медичні, екологічні, професійні, транспортні, виробничі, побутові, дозвіллєві та інші…Мета – попередити та захистити громадян від афер, свавілля й недоброчесності тих, хто повинен гарантувати чесність і якість наданих послуг громадянам. Ціль акції – викривати недоброчесні дії державних і недержавних інституцій, закладів, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, громад, усіх осіб, які працюють в системі публічних сервісів і послуг.

«АКАДЕМІЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ» – це навчально-практична акція з популяризації доброчесності серед громадян і виховання у них громадянських та інших доброчесних компетентностей.Курси із засвоєння норм доброчесності для:• публічних управлінців;• надавачів публічних послуг;• освітян і науковців;• школярів, студентів, аспірантів.

Головне завдання суспільної платформи «ШЛЯХ ДОБРОЧЕСНОСТІ – ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ» – виховання високої правової та громадянської культури, підготовка до соціально відповідальної діяльності громадянина, виявлення недоброчесності надавачів публічних послуг у Закарпатській області, вишкіл достойного представника демократичної, соціально справедливої, правової держави і розвинутого громадянського суспільства в Україні.

У нашій команді науковці, педагоги, юристи й публічні службовці, правозахисники й правоохоронці, громадські активісти й волонтери. Співпрацюємо з державними та громадськими інституціями. Будемо моніторити й інформувати про злочини і зловживання, хабарництво, конфлікти інтересів, моральні й матеріальні загрози громадянам, інші порушення, вчинені корупційні, незаконні, шахрайські та інші небезпечні для соціуму дії.

Наша робота – це дієвий громадський контроль!

Інформаційна підтримка на платформах:

ГО «Вільний соціум» – https://free-society.org.ua/our-services/0klidvo7;

ГО Агенція досліджень «Карпатія» – http://zakarpatia.com.ua/?p=3487.